Altın Fiyatı Rekor Kırıyor | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Altın Fiyatı Rekor Kırıyor

24 Ağustos 2013 Yazan  
Kategori Altın Fiyatları, altın yorum

Yorum yapın Paylaşaltın fiyatıAltın yüzde 1.9 yükselerek ons başına 1,397.50 dolara kadar çıktı ve 13 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesini gördü.Altın fiyatları doların 2 tl yi görmesi iel birlikte gram fiyatı 89.5 çeyrek altın fiyatı 156 tl oldu.

Altın fiyatı fed den gelen parasala genişleme haberleri neticesi ile güçlenmeye devam ediyor.

İngiliz banka Barclays’ın Başteknik Stratejisti Dhiren Sarin, altında güçlü yükselişin yolda olduğunu  “Orta ve uzun vadede altında alım olacağına inanıyoruz

Eylül ayının altında en büyük alımların gerçekleşeceği ay”Altının ons fiyatı gelecek yıl yeniden 1700 dolar seviyesine çıkabilir” dedi.

 

444 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM