Altın neden düşüyor | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

Apartments for sale in Turkey karın estetiği online film izle


Altın neden düşüyor

14 Mart 2012 Yazan  
Kategori Altın Fiyatları, altın yorum

Yorum yapın PaylaşAltın  fiyatlarında Düşüşün nedebi Fed ve borsalarda yaşanan yükselişler Dolardaki hareketlilik inişi tetikliyor.Fed in parasal genişleme olmayacagını açıklaması Fed ve çinden gelen haberlerle çok sert inişe geçti.Altın fiyatlarında düşüş mart ayında  hızla  devam ediyor.altın fiyatları neden düşüyor? Altının düşmesinde en büyük neden Çin ekonomisinden gelen dış ticaret açığı rakamları olurken, Düşüşün nedeni Fed’in yeni tur parasal genişlemeden kaçınması ve dolardaki yükseliş var.Altın 1780 dolardan 1650 dolar seviyelerine 2 haftada geriledi % 8 e varan fiyatlar azaldı.
Spot altının ons fiyatı  düşerek 1,650.90 dolar oldu. i bir parasal genişleme beklentisinin azalmasıyla düşüşe geçti. Yine de uzun vadede negatif reel faiz nedeniyle yukarı yönlü trend olacağını düşünüyoruz” dedi.

Altın ikinci kez 200 günlük hareketli ortalamasının altına indi. Bazı yatırımcılara göre bu metalin ayı piyasasına girdiğine işaret ediyor. Metal yine de 6 Mart’ta gördüğü altı haftanın en düşük seviyesinden bu yana yüzde 3.2 ralli yaptı.

1.645 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM