Altına Yatırım | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Altına Yatırım

04 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Genel

Yorum yapın PaylaşAltına yatırım yapılmalı mı, altın ne kadar yükselir, bu yıl altının getirisi ne olur gibi sorular şu anda yatırımcıların kafasını karıştırmış durumda fakat göstergeler, tahminler ve beklentiler 2011 yılında da altın saltanatının devam edeceğini gösteriyor. Uzmanların yaptığı açıklamalara bakılacak olursa bu yıl altına yatırım yapmak doğru bir seçim olabilir.

Altının Faizden Daha Fazla Getiri Saglayacagı Dogru Biliniyor,Endeks Hareketlerine Göre altın Yön Bulacak Şu ani 70.000 lerde gramı olan altın dolar ın 1.54 lerde olması 160 ları bulması İle 75 bınlere tekabül ediyor,2010 yılında dünyadaki altın alımlarının yüzde 32’sini gerçekleştiren Hindistan, sadece ailelerin sahip olduğu 18 bin ton altınla, dünyada en fazla stoku elinde bulunduruyor. 2020 yılında Hindistan’daki kümülatif yıllık altın talebinin ise 1.200 ton civarında gerçekleşebileceği öngörülüyor.

Hindistan düğünleri için yapılan alımlar yıllık mücevher talebinin yüzde 50’sini oluştururken, nüfusunun yarısı 25 yaş altında olan ve gelecek yıl yaklaşık 150 milyon düğünün yapılacağı öngörülüyor. Düğün için alımların yılda yaklaşık 500 tona, aileler arasında hediye altın gönderiminin de yine 500 ton altına karşılık gelmesi bekleniyor.

Kriz Ortamında Altının :Kazandırmaya Devam edecegi Yıl sonu 80.000 lere gelecegi düşünülmeli

Uluslararası piyasalarda faiz artırımları,Altını dizginledi Geri çekilmelerde 67-68 aralıgından altın almakta fayda var diye düşünüyoruz.

1.652 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM