Altında Neler Oluyor | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Altında Neler Oluyor

05 Nisan 2012 Yazan  
Kategori altın yorum

Yorum yapın PaylaşFED tutanaklarında parasal genişleme ile ilgili bir açıklama olmaması büyük yatırımcılardan  sert satışlar getirdi.Yatırımcı uzun Süredir altına Talebini azalttı.Borsalara-Petrol e yönelmişti.Faiz Oranlarındaki yükseklik Altında Yaşanan Kar realizasyonları Güçlü altın talebi oluşmasını Engelliyor.
İran -Amerika -İsrail gerginliginin Ateşinin Azalması Altına yatırım ı azalttı.Hindistanda Altın sektörü Sıkıntıları Bu duruma Kötü etkilemeye devam ediyor.
Fiyatların Yaz Aylarında Hindistan Dügünlerinin Başlaması İle Dünya Piyasa Gelişmeleri Dogrultusunda Yükselmesi bekleniyor.Fiyatların Alım Seviyelerinde Oldugu uzmanlar tarafından onaylanıyor.
1.820 dolarlara yükselen altının onsu, bu noktadan gerileyerek 1.564 dolara kadar düşmüştü.
FED toplantısının olduğu sırada 1.673 dolardan işlem gören altın onsu, tutanaklar açıklandığında 1.643 dolarlara kadar değer kaybetti. Bugün ise Amerika piyasaları açıldığında 1.620 dolarlara kadar geriledi.”
1.607’li seviyelerde destegi bulunan altının Yatırımcılardan gelen talep ve uluslarası piyasalarda açıklanacak haberler dogrultusunda hareket etmesi beklenmeli.
Altın almak için fiyatların iyi oldugunu uzmanlar belirtiyor.
Altının Gram Fiyatı 93.7
Çeyrek altın fiyatı  152 tl

14.658 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM