Avea Telefon Kampanyası | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Avea Telefon Kampanyası

10 Aralık 2011 Yazan  
Kategori EKONOMİ

Yorum yapın PaylaşAvea`dan Nokia X3-02 ve Nokia 7230 Cep Telefonu Kampanyası. İster ince şık tasarımlı Nokia 7230`a tarifenize ek ayda 5 TL`den başlayan fiyatlarla isterseniz de dokunmatik ekran ve klavye ile hızlı internet deneyimi yaşayacağınız Nokia X3-02`ye tarifenize ek 10 TL`den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siz de hemen Avea bayilerine gidin kampanya kapsamında belirtilen birbirinden avantajlı faturalı tarifelerden seçiminizi yapıp kendinize en uygun Nokia`ya sahip olun

Avea`dan Nokia X3-02 ve Nokia 7230 Cep Telefonu Kampanyası.


NOKİA 7230 NOKİA X3-02
Süper Avantajlı Tarifeler 5,00 TL 10,00 TL
Avantajlı Tarifeler 12,00 TL 17,00 TL

Nokia X3-02 Cep Telefonu Özellikleri

Cep Telefonu Dokunmatik ekran ve klavye
Cep Telefonu Şık ve ince tasarım
Cep Telefonu 3G bağlantı & WLAN
Cep Telefonu 5 MP kamera
Cep Telefonu Nokia Mağaza
Cep Telefonu Sosyal ağlar (Twitter, Facebook, Flickr)
Cep Telefonu Chat (Gtalk, Messenger, Ovi), Eposta (gmail, hotmail, ovimail-Kişisel),

Nokia 7230 Cep Telefonu Özellikleri

Cep Telefonu Şık tasarım ve kayan kapak
Cep Telefonu 3G bağlantı
Cep Telefonu 3.2 MP kamera
Cep Telefonu Nokia Mağaza
Cep Telefonu Facebook
Cep Telefonu Chat (Gtalk, Messenger, Ovi), Eposta (gmail, hotmail, ovimail-Kişisel),

Avea Nokia Cep Telefonları Kampanya Detayları

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Avea Nokia X3-02 ve Nokia 7230 Cep Telefonu Kampanyası`ndan sadece belirtilen faturalı ses tarifelerinden birinden hizmet alan mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşteriler yararlanabilir.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.

Taahhüt boyunca aylık cihaz taksidi vergiler dahil Nokia X3-02 için 20,24 TL , Nokia 7230 için 15,18 TL olup kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifeye göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler ve kurumsal müşterilerden belirtilen 2 koşulu da sağlamayan ancak Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol sonucu olumlu olan kurumsal müşteriler ve daha önceden Avea müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan yararlanmak için Avea müşterisi olan ve Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol süreci olumlu olan kurumsal faturalı müşteriler aylık ödemeleri

Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya kapsamında Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business, Citi Wings , Garanti Bonus ve Bonus özelliği bulunan diğer banka kartları, Flexi , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, Albaraka, Anadolubank Worldcardları geçerlidir.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.

Tarife değişikliği sadece kampanya taahhütnamesinde belirtilen tarife grupları içinde yapılabilir, gruplararası veya kampanya dışı tarifeye geçilmesi durumunda kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.

Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 3 GSM numarası kurumsal müşterilere ait vergi kimlik numarasına bağlı en fazla 4 GSM numarası kampandan faydalanabilir.

Avea Nokia Cep Telefon Kampanya stoklarla sınırlıdır.

2.065 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM