bağcılar egeyapı , bağcılar konut projeleri , bağcılar markalı projeler , bağcılar satılık daire , bağcılar satılık ev , bağcılar satılık konut , batıiehir evleri , batıiehir fiyatları , batışahir residans , batisehir , batışehir 1+1 daire fiyatı , batışehir 2+1 daire fiyatı , batışehir 3+1 daire fiyatı , batışehir 4+1 daire fiyatı , batışehir avm , batisehir daireleri , Batışehir egeyapı grup , batisehir evleri , batışehir evleri nerde , batisehir iletişim , Batışehir kampanyaları , Batışehir konut rpojesi , batisehir konutları , batışehir konutları nerde , Batışehir nerde , batışehir otel , batışehir residence , ege yapı , ege yapı Batışehir , ege yapı batışehir fiyatları , ege yapı batışehir residence , ege yapı batışehşir evleri , Ege Yapı evleri , ege yapı grup Batışehir , Ege Yapı iletişim , Ege Yapı konut kampanyaları , Ege Yapı konut projeleri , Ege Yapı konutları , egeyapı barışehir fiyatları , egeyapı batisehir , egeyapı batışehir evleri , egeyapı batışehir konutları , Egeyapı evleri , egeyapı group , egeyapı grup , egeyapı grup Batışehir , Egeyapı konutları , emlak gyo , emlak konut gyo , emlak konut gyo batışehir , emlakgyo | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Batışehir

06 Ekim 2011 Yazan  
Kategori Emlak

Yorum yapın PaylaşBatışehir 2. etap satışları başladı,Projenin merkezi noktada olması nedeniyle taleplerin yüksek olacagı,Stratejik yerde bulunması nedeniyle fiyatların artması primyapacak bölge olarak görülmekte 800 bin metrekarelik alanda 3000 konut bulunacak egeyapı toki işbirligi ile yapılacak proje alan olarak en büyük projeler arasında bulunuyor.Bagcılar tem otoyolu üzerinde bulunan,Kanald binasına yakın alanda yapılıyor

Ev fiyatları 141  bin tl den başlayan 1+0 fiyatı ,4+1 fiyatları  589 bin tl ye kadar degişiklik göstermekte

1+1 fiyatları 212 bin tl,2+1 fiyatı 296 bin tl den başlıyor

Batışehir’de

1+0 daireler 141 bin liradan

1+1 daireler 174 bin liradan

2+1 daireler 263 bin liradan

3+1 daireler 377 bin liradan

4+1 daireler 589 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca, Batışehir’den konut almak isteyenlere üç ayrı avantajlı ödeme koşulu da sunuluyor.

Proje kapsamında ev sahibi olmak isteyenler yalnızca 1410 lira  peşinat ve 1,070 lira taksitle ev sabibi olabilecekler.

İlk plana göre müşteri %1’lik bir ön ödeme yapıyor. Peşinatın geri kalan; toplam tutarın %24’lük kısmı ise Haziran 2013’e kadar ertelenebiliyor. Toplam tutar üzerinden geri kalan %75’lik kısım da 120 aya kadar vadelendiriliyor.

İkinci seçenekte de %30 peşinat ödemesi yapılıyor, toplam tutarın yüzde 20’lik kısmını yine vade farksız olarak Aralık 2012’ye ötelenebildiği gibi, kalan yüzde 50’lik kısmı için ise yüzde 0.79 vade farkı ile 36 aya kadar firma kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Üçüncü seçenekte ise daire tutarının yüzde 50’sini peşin olarak ödeme yapılıyor, geriye kalan % 50’lik tutarı 24 aya kadar sıfır faiz seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

693 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM