Dolar Yorum | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Dolar Yorum

17 Ağustos 2012 Yazan  
Kategori Döviz Fiyatları

Yorum yapın PaylaşJP Morgan’ın Türkiye tahvilleri için “ağırlığı-artır” olan tavsiyesini “nötr”e çekmesinin ardından dün de Deutsche Bank raporunda TL’deki getiri potansiyelinin azalması nedeniyle TL’de “kısa” pozisyon açılmasını tavsiye etti. Bu gelişmeler, TL’nin dolar karşısında gücünü azalttı.

Dolarda Yaşanan Gerilemeler Türkiye piyasasında Hissedilemeyecege benziyor Doların Çok uzun Süre 1.77-1.78 bandından aşagı gelmesi uzak görülüyor.

Dolar Uzun Bir dönem 1.40-150 bandında hareket etmiş Amerika ekonomisindeki kötü gelişmelere ragmen Gelişmekte olan piyasalarda deger kazanmıştı.

Dolar fiyatı Amerikan Seçimleri-Q3 parasal genişleme-avrupa krizi,Çin Ekonomisi-Ortadogunun durumu….

Doların Fiyatının uzun vadede artma ve azalma nedeni olacagı,kısa vadede Herşey doların güçlenmesi yönünde hareket ediyor Doların 1.85 leri denemesini bekliyoruz. (%3-4 prim)

Döviz Fiyatları

 DOLAR
1,7990 1,8000 0,22%

 EURO     

2,2200 2,2210 0,16%

933 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM