Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

2014 KASIM EKONOMi YORUMU

tALTiN YUKSELECEK Mi?

FACEBOOK GRUBUNA KATILIN

   DOLAR   2.21    % 0,33
  EURO   2.76   % -0,05
   ALTIN   85.4   % 0,54
 IMKB  83.248    % +0,48
  PETROL  81.2  % 1
Yumurta Fiyatları Azalıyor

24 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Tarım

Toptan Yumurta Fiyatlarındaki Düşüş,Türkiye’nin önemli yumurta üretim merkezlerinden Kayseri’de toptan yumurta fiyatlarında 2 hafta önce başlayan düşüş sürüyor.

Buna göre, toptan yumurta fiyatları şöyle: Devamini oku

478 views

Yumurta Fiyatları Artıyor

22 Eylül 2011 Yazan  
Kategori EKONOMİ

Karaman Yumurta Üreticileri Birliği (Yum-Bir) Başkanı Yüksel Küçük, yem girdi maliyetinin yüksek olmasından dolayı yumurta fiyatının arttığını belirterek, “Üretici olarak bir dönem zarar ediyoruz, belli zamanda da bu zararı kapatıyoruz. Bir kişinin tüketeceği yumurta sayısı belli. Ucuzken ihtiyacı kadar tüketiyor fakat pahalı oldu mu hiç tüketemiyor” dedi.Yumurta Devamini oku

1.430 views

     
           

|

 

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM