Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

2014 KASIM EKONOMi YORUMU

tALTiN YUKSELECEK Mi?

FACEBOOK GRUBUNA KATILIN

   DOLAR   2.21    % 0,33
  EURO   2.76   % -0,05
   ALTIN   85.4   % 0,54
 IMKB  83.248    % +0,48
  PETROL  81.2  % 1
Altın Neden Yükseliyor

23 Temmuz 2011 Yazan  
Kategori EKONOMİ

2014 e kadar altın fiyatlarının 5000 dolar seviyelerine Küçük altınnınn fiyatının 500 lere cumhuriyet altının 2000 tl düzeylere Çıkabilecegini düşünen İktisatçılar Var.dünyada Parasal Degerlerin güveni bitti Gibi Dolar Aşırı Derecede Basılarak Zira Euro…vsss ülkelerin deger güçlerinden Fazla Basılarak dünyaya Dagıtıldı Bütün Ülkeler Kullanıyor ….Fakat Karşılıgı ?????????????
Altın ın Miktarı Belli Güven Limanı Yüzyıllardır Hatta Milada Dayanan Sadece altın degil Tüm madenlerin Dünya miktarı Belli Kagıt Parçası Gibi Ülkelerin Merkez Bankalarının Kagıda Can Devamini oku

1.328 views

     
           

|

 

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM