İş İlanları | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


İş İlanları

08 Ocak 2011 Yazan  
Kategori İŞ İLANLARI

Yorum yapın PaylaşGünümüzde İş İlanları Gazeteler Üzerinden Degilde Şirketlerin İş ve işçi yi buluşturan Şirketlere Başvurarak,kendilerine İstedikleri Elemanın Yaşı,Özellikleri,egitimi,dili,insanlarla ilişkilerini Mülakatlar yöntemleriyele bulan şirketler tarafındalen gerçekleştirmektedirler.

Büyük şirketler,bankalar,holdingler..insan kaynakları birimleriyle ,yada özel insan kaynakları hizmetleri sunan şirketlerle anlaşarak bu işlemi gerçekleştirmektedirler.

özel olarak insan kaynakları hizmetini veren şirketlerin internet sayfalarına girerek cv oluşturup,kendi özelliklerinizde eleman arayan şirketlerle temasa geçebilir,yada bu şirketler aracılıgıyla mülakatlara girerek kendinizi begendirdiginiz takdirde iş sahibi olabilirsiniz,Ülkemizde işsizlik oranının yüksek olması nedeniyle rakiplerinizin önüne geçeceginiz özellikler Siz başarıya ulaştıracaktır

Aşagıdaki şirketler En büyük Özel İnsan Kaynakları Şirketleridir,

1.)

www.kariyer.net

www.yenibiriş.com

www.secretcv.com

2.)Devlet yoluyla iş bulma kurumu

www.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx

3.)Gazeteler Aracılıgıyla

1.996 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM