mezuniyet elbiseleri fiyatları | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


mezuniyet elbiseleri fiyatları

16 Ağustos 2012 Yazan  
Kategori TÜRKİYE

Yorum yapın PaylaşKoton,  Tuba Ünsal’la birlikte mezuniyet gecesine özel harika kıyafetler tasarlamış ve  bu seçimleri sergilemiş. Fiyatları 99.90 ile 199.90 tl arasında değişiyor.Okulların sona ermesi ve veda niteliginin Son dakikaları yeni bir hayat başlangıcı denecek zaman aralıgıdır mezuniyet Mezuniyet kutlamalarında Yılların stresi ve hüzünlü bir tebessüm hepsi bir arada bulunur. 

Mezuniyet Kıyafetleri Yaş-Zaman-Hava durumu-Vücut yapısı-Moda renklerEn temel Kıyafet seçim kriterleri arasında Bulunur .En önemlisini..) unutmayalım tabiki para En iyi en ucuz u nasıl alınır yada Hayalinizi diktirebilirsiniz.

Kıyafet fiyatlarını Özgün tasarım ve el emegi Oluşturmakta Kıyafet malzeme fiyatı 30 tl den -300 tl ye kadar Artırılabilirken Dikim ücreti ve Magaza ücreti Ücreti ile Size 100 tl den -3000 tl ye kadar Fiyattan satılmaya çalışılabilir.

Büyük alışveriş Merkezlerini  Firmaları gezerek bütçenize en uygun elbise yi bulabilirsiniz.

 

3.587 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM