Ruble Dolar Kuru Nasıl Olacak | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Ruble Dolar Kuru Nasıl Olacak

07 Eylül 2012 Yazan  
Kategori ASYA

Yorum yapın PaylaşRublenin yılsonuna doğru döviz sepetinde %3-%5 oranında düşme olasılığı bulunuyor. Dolar dünya piyasasında önemli rol oynarken, Avrupa para birimi avro ise dolara olan pozisyonunda biraz gücünü kaybedecek.

VTB Bank Başkanı’nın ruble kuru tahminleri genelde geçen hafta Rusya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı’nın yayınladığı son tahminlere uyuyor. Andrey Kostin’e göre, 2012 yılında rublenin ortalama dolar kuru 31.30 ruble olacak. Daha önce ise bu tahmin 29.20 ruble olarak göze çarpmıştı. 2013 yılında ortalama dolar kurunun 32.40 ruble olması beklenirken, 2014 yılında 33 ruble, 2015 yılında ise 33.70 ruble olacak. Değerlendirmelere göre en kötü ve olumsuz şartlarda ise dolar kurunun 40 rubleye kadar çıkma olasılığı bulunuyor.

926 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM