ttnet Fiber İnternet fiyatları | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


ttnet Fiber İnternet fiyatları

17 Nisan 2012 Yazan  
Kategori EKONOMİ

Yorum yapın PaylaşFiber hızında internet keyfini tam 2 yıl boyunca avantajlı fiyatlarla çıkarın! Hemen TTNET’e gelin, 6 GB kotalı FİBERNET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 33,90 TL’ye sahip olun. Üstelik bağlantı ve modem ücreti dahil! Uygun fiyata Fiber İnternet sahibi olmak için 30 Nisan 2012’ye kadar hemen başvurun

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kota Kullanım Kampanyalı Tarife
TTNET FİBERNET6 20 Mbps’ye kadar 6 GB 33,90 TL x 24 ay
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20 Mbps’ye kadar Limitsiz 54,90 TL x 24 ay
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar Limitsiz 89 TL x 24 ay
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar Limitsiz 109 TL x 24 ay

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve teknik donanımı uygun olan abonelerimiz, modem ihtiyacı olmadığı durumlarda daha düşük fiyatlarla bu kampanyadan yararlanabileceklerdir. Tüm paket seçeneklerini ve fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayilerine uğrayın, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ ni arayın!

TTNET Fibernet 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası (Modem Dahil) taahhütnamesini indirmek için tıklayın.

TTNET Fibernet 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası taahhütnamesini indirmek için tıklayın.tıklayın!

 • Kampanya yukarıdaki tabloda belirtilen TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni bireysel ve kurumsal müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Yeni aboneliklerde 30 TL bağlantı ücreti kampanya şartlarına uyulması kaydıyla alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yeni modem verilmesi halinde, Abonenin varsa daha önce taahhüt vererek almış olduğu modem bedelinin TTNET tarafından karşılanan kısmı ve ödenmemiş taksit bedelleri, Abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Yeni aboneler kampanyaya TTNET Satış Noktaları’ndan veya 444 0 375 Nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayarak başvurabileceklerdir.
 • Daha önce ADSL abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca müşterilerimiz kampanyaya girdikleri tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 28 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ek olarak ayrıca yansıtılacaktır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda TTNET Müşteri Hizmetlerini 444 0 375 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı’na yönlendirileceksiniz.
 • Kampanya dahilinde verilen modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
 • Modem ücretinin dahil olduğu kampanya versiyonundan faydalanan aboneye 1 adet modem temin edilecektir. Abonenin bu kampanya ile TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET paketleri kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Modem ücretinin dahil olduğu kampanya versiyonundan yararlanan Abonenin kampanyasını iptal etmesi durumunda, Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, bağlantı ücreti (30 TL) ve kampanya kapsamında aboneye altyapısı ile uyumlu olarak verilen modem bedeli 200 TL (KDV dahil) Abone’nin sonraki faturasına yansıtılmak suretiyle Abone’den tahsil edilecektir.
 • Modemin dahil olmadığı kampanya versiyonundan yararlanan Abonenin kampanyasını iptal etmesi durumunda, Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, Abone’nin sonraki faturasına yansıtılmak suretiyle Abone’den tahsil edilecektir.
 • Modem ücretinin dahil olduğu kampanya versiyonundan yararlanan Abonenin internet hattını iptal etmesi durumunda, taahhütnamenin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, bağlantı ücreti (30 TL), (varsa) geriye dönük TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET hizmeti kullanım ücretleri, (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçları ve kampanya başvurusunda temin edilen modem bedeli Türk Telekom tarafından temin edilen modemler için 147,5 TL (KDV dahil) ve TTNET tarafından temin edilen modemler için 200 TL (KDV dahil) Abone’den tahsil edilecektir.
 • Modem ücretinin dahil olmadığı kampanya versiyonundan yararlanan Abonenin internet hattını iptal etmesi durumunda, taahhütnamenin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, bağlantı ücreti sadece yeni abonelere yansıtılır – 30 TL, (varsa) geriye dönük TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET hizmeti kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlerı Abone’nin sonraki faturasına yansıtılmak suretiyle Abone’den tahsil edilecektir.
 • Kampanya TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Abone, Fiber İnternet hattının bulunduğu yerdeki 20, 50 veya 100 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Paketlere ait adil kullanım noktaları aşağıdaki şekildedir:
  Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kota Kullanım AKN – GB
  TTNET FİBERNET6 20 Mbps’ye kadar 6 GB 25
  TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20 Mbps’ye kadar 50
  TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 125
  TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 125
 • Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • TTNET’in yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

713 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM