Turkcell Sınırsız vın Paketleri | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

En Az Yakan Arabalar  

  Hisse Senedi Onerileri

Ufo Enerji Maliyeti

Altin Yukselecek mi?

Facebook Sayfası

oto kiralama izmir karın estetiği online film izle


Turkcell Sınırsız vın Paketleri

24 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori EKONOMİ

Yorum yapın PaylaşTurkcell Vınn sınırsız paketleri ile kota aşım derdine son verebilirsiniz. Sınırsız vınn paketlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ayda 59 TL ödeyerek Turkcell vınn sınırsız paketine sahip olurken, ayda 69 TL ödeyerek multi vınn sınırsız paketini kullanabilirsiniz.

Turkcell vınn paketlerinde kota yok ama 15GB kotayı aştığınızda hızınız düşmektedir. 15GB kotayı aştıktan sonra 128 mbps den internete bağlanırken 15GB geçtiğiniz için ekstra bir ücret kesinlikle ödemezsiniz. Paket aşım derdi olmadan sınırsız internet kullanımını Turkcell Sınırsız Vınn Paketleriyle yaşayabilirsiniz.

 

diğer Turkcell Vınn Paketleri;

  • Aylık 29TL ye 1GB internet paketi
  • Aylık 39TL ye 4GB internet paketi
  • Aylık 49TL ye 8GB internet paketi

1.429 views

Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

YorumlarYorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!


     
           

|

 

Alexa Rank

Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

          Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                           Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM