dolar tahmini | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 2

 •           BIST 101.762            Dolar 5.8143            Euro  6.4505             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  
  
  Dolar 2.5 olabilir

  08 Kasım 2014 Yazan  
  Kategori ABD, Döviz Fiyatları

  fedDolar fiyatı Fed in parasal genişleme muslugunu sona erdirmesiyle yükseliş trendine girdi gelişmekte olan ülkelerden çıkan para Abd ye faizlerin yükselmesi ile birlikte sert şekilde parasal çıkışlara neden olabilecegini belirten uzmanlar Uluslarası piyasalarda ki kriz ortamı ve Fed in belirleyecegi Faizler ve Türkiyenin kırılgan yapısı ile birlikte dolar hem uluslarası hemde iç piyasada yükseliş yaşaması Türkiye de dolar 2.5 üstüne taşıyabilecegi belirtiliyor. Devamini oku

  188 views

  Dolar Yorum

  17 Ağustos 2012 Yazan  
  Kategori Döviz Fiyatları

  JP Morgan’ın Türkiye tahvilleri için “ağırlığı-artır” olan tavsiyesini “nötr”e çekmesinin ardından dün de Deutsche Bank raporunda TL’deki getiri potansiyelinin azalması nedeniyle TL’de “kısa” pozisyon açılmasını tavsiye etti. Bu gelişmeler, TL’nin dolar karşısında gücünü azalttı.

  Dolarda Yaşanan Gerilemeler Türkiye piyasasında Hissedilemeyecege benziyor Doların Çok uzun Süre 1.77-1.78 bandından aşagı gelmesi uzak görülüyor.

  Dolar Uzun Bir dönem 1.40-150 bandında hareket etmiş Amerika ekonomisindeki kötü Devamini oku

  1.040 views

  Dolar Düşüş Göstermiyor

  20 Aralık 2011 Yazan  
  Kategori ABD

  Euro Bölgesi borç sorunlarına ilişkin endişelerin devam ettiği piyasalarda Euro/dolar paritesindeki gerileme ve kurumsal döviz talebinin etkisiyle Dolar içeride yükseldi. Dolar, 28 Kasım’dan bu yana en yüksek olan 1,8975 seviyesine kadar çıktı. Dolar/TL, 1,88 düzeyinden haftaya başlamıştı.

  Bir bankanın döviz masası işlemcisi, “Kurumsal alımlar bugün dolar/TL’de yukarı Devamini oku

  458 views

  Dolar neden Yükseliyor

  26 Eylül 2011 Yazan  
  Kategori BANKA

  Doların 1.86 lara gelmesi Türkiyede Bazı Bankaların döviz taleplerinin artması merkez bankası döviz ihalelerine yüksek talep gelmesi,Bazı Yabancı kuruluşlar başta olmak Üzere ,amerikada ekonomisi Kötü durumunu muhafaza etmeye devam ederken Doların bu kadar yükselmesi Manidar Neden 1.86 dan dolar talebi yapılıyor ?

  Uluslararası piyasalarda ataga geçen dolar Euro/dolar paritesi 1.45 lerden 1,35 aralığına hızlı geçiş sagladı  Yunanistan konusu netleşmediği sürece bu yükseliş devam edecek görünmekte Devamini oku

  901 views

       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM