fiyatları altın,altın fiyatı,altının fiyatı,altin fiyatlar,altının fiyatları,altınkaynak,altinkaynak,altın kaynak,kaynak altın,altın fiyata | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

 •           BIST 101.762            Dolar 5.7630            Euro  6.5206             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  

  Altınkaynak

  06 Aralık 2012 Yazan  
  Kategori Altın Fiyatları, altın yorum

  Yorum yapın Paylaş  Kasım ayında  1.750 dolara yükselen altının ons fiyatı kademeli olarak geri çekilmeye başladı. Hafta ortasında 1.700 dolarında altına gören altında geri çekilme başladı

  Goldman Sachs’ raporu yükselişin tersine dönecegi belirtiliyor  altın fiyatlarında sürükleyici olarak reel faiz oranı gösterilerek, FED’in agresif para politikası ile tarihi düşük seviyelerdeki faizin altının yükselmesinde destek olduğu belirtildi.

  Ekonominin yavaş yavaş toparlanma sinyalleri gösterdiği  2013’te krizin biteceği görüşü  ekonomide toparlanmanın görülmesi ile altındaki hızlı yukarı hareketin durulacağı belirtildi.

  Altında zirvelerin görülmüş olduğu belirtilen raporda yeni yılla birlikte geri çekilme gözleneceği fakat bu geri çekilmenin sert bir şekilde gerçekleşmeyeceği belirtildi. Özellikle gündem de hala bir parasal genişleme ihtimalinin olması altında seviyelerin korunması aşamasında önemli olacağı kaydedilirken, zayıf büyüme kombinasyonun altın fiyatları üzerinde sınırlı destek sağlayacağı belirtildi.

  Altının görünümün orta vadede ABD’nin ekonomik büyümesi ve reel faizlerde artış arasında sıkışmış olduğunu kaydeden Goldman Analisti, FED bilançosundaki genişlemenin de 2013 yılında altın fiyatları döngüsünde önemli olduğuna dikkat çekti.

  Büyüme tarafındaki riskler ve mali uçurum kaygılarını hatırlatan Courvalin altında gelinebilecek en üst nokta olarak 1.850 doları işaret etti.

  1.518 views

  Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
  Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
  TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

  Yorumlar

  

  Yorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!

  
       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM