Fındık Fiyatları Düştü | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 1

 •           BIST 101.762            Dolar 5.7603            Euro  6.4182             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  

  Fındık Fiyatları Düştü

  26 Mart 2017 Yazan  
  Kategori EKONOMİ

  Yorum yapın Paylaş  Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin açıklamalarından sonra artışa geçerek 10 lirayı aşan fındık fiyatı 9,50 tl ye geriledi.Piyasada Fındık içi fiyatı 40 tl ye yakın satılmasına rağmen üretici istediği parayı kazanamıyor. çıkışa geçen fakat kademeli olarak yeniden düşüşe geçen fındık fiyatları üreticileri mutsuz ediyor. Mart ayı başında yaşanan azalış ardından 10 lira seviyelerine kadar çıkan fındık fiyatı, yeniden 9 lira 50 kuruşa düştü..üreticilerimizin serbest piyasaya bir inancı kalmadı. Üreticilerimiz serbest piyasanın ihracatçıların müdahelesi gerçekleşiyor üretici serbest piyasaya güvenmiyor. Ellerindeki ürünlerini de bu fiyatlara pazara götürmüyor.

  55 views

  Be Sociable, Share!
  Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
  Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
  TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

  Yorumlar

  

  Yorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!

  
       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM