Tatil Fırsatı Ets % 40 | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 2

 •           BIST 101.762            Dolar 5.7463            Euro  6.3525             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  

  Tatil Fırsatı Ets Tur % 40

  06 Ocak 2011 Yazan  
  Kategori TURİZM

  Yorum yapın Paylaş  Etstur, geçen yıl başlattığı erken rezervasyon uygulamasını bu yıl daha da erkene alarak birinci dönemi başlattı. Yüzde 40’a varan indirimlerin olduğu erken rezervasyonun ilk dönemi 31 Ocak 2011’e kadar devam edecek.
  Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, geçen yıl erken rezervasyona sigorta imkanı sağlayarak çok geniş kitlelere ulaşabildiklerini ifade ederek, “2010 yılında 180 bin olan erken rezervasyon ile tatile giden kişi sayısını 2011 yılında 220 bin kişiye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

  Tüketicileri tatil tarihlerine erken karar vermeleri yönünde uyaran Ersoy, “Artık tesisler, tıpkı havayolu firmalarında olduğu gibi dalgalı fiyat politikası uyguluyorlar ve doluluk oranları arttıkça fiyatlarını yükseltiyorlar. Örneğin gecelik fiyatı 100 TL olan bir otelin erken rezervasyonda 60 TL’ye alınmasıyla, sezonda yurtdışından gelmesi beklenen yüksek doluluklar nedeniyle, fiyatı 120 TL’ye yükseldiğinde tatilciler yarı yarıya fiyat avantajı sağlamış olacak” diye konuştu.

  Ersoy, erken rezervasyona sigorta uygulamasının bu yıl da devam edeceğine ve isteyenlerin 10-20 lira gibi maliyetlerle rezervasyonlarını sigorta edebileceklerini kaydetti. Ersoy böylece erken rezervasyon yaptırıp da o tarihlerde bir aksilik ile karşılaşanların paralarının yanmayacağına dikkat çekti.

  1.170 views

  Be Sociable, Share!
  Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
  Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
  TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

  Yorumlar

  

  Yorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!

  
       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM