Turkcell Sınırsız Wınn 49 tl | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 2

 •           BIST 101.762            Dolar 6.0552            Euro  6.5590             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  
  

  Turkcell Sınırsız Wınn 49 tl

  01 Nisan 2011 Yazan  
  Kategori TEKNOLOJİ

  Yorum yapın Paylaş  Turkcell’in sunduğu Kurumsal VINN paketleri, ihtiyaca göre 1GB, 4GB ya da limitsiz internet seçeneklerini içeriyor.

  Müşterilerin 24 ay kontratla alabileceği tüm vergilerin dahil olduğu “Her şey dahil” paketler, maliyet kontrolü için fatura durdurularak da kullanılabiliyor. Böylece limit aşımı engelleniyor ve Kurumsal VINN sahipleri paket ücreti dışında fazladan para ödemiyor.

  Mobil interneti denemek isteyenler için ideal olan 1GB’lık Giriş Paketi, ayda 22 lira, 4GB’lık Standart Paket ise 33 liradan sunuluyor.

  Turkcell’in daha önce KDV ve ÖİV dahil 99 lira olan Limitsiz Paket’e artık 49 liraya sahip olunabiliyor. Adil Kullanım politikası doğrultusunda, limitsiz pakette 15 GB’lık kullanım sonrası hız 128 kbps’a düşüyor.

  Yeni Kurumsal VINN paketlerinden birine abone olan Turkcell müşterileri, VINN E176 modemi de hiçbir ek ücret ödemeden alabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için 3G internet hattı sahibi olmak gerekiyor. Kurumsal faturalı internet hattına sahip aboneler başvurularını Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), Kurumsal Çözüm Merkezleri ya daTurkcell Satış Yöneticileri aracılığıyla yapabiliyor.

  27.627 views

  Be Sociable, Share!
  Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
  Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
  TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

  Yorumlar

  
  1 Yorum yapılmış "Turkcell Sınırsız Wınn 49 tl"

  1. önder demişki 19 Mart 12 19:36 

   yenialdımm 4gb vın la vidyo seyredemiyorum aldıma pişman mıyım

  Yorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!

       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM