Türkiyede Sıcak Para Miktarı | Ekonomi,Altın fiyatları,Borsa,Ekonomi haberleri,Forex,dolar,euro,Petrol,altınpiyasa,piyasalar,çeyrek altın,yakıt fiyatları
Yeni Sayfa 2

 •           BIST 101.762            Dolar 6.7330            Euro  7.2752             Altın 
 • En Az Yakan Arabalar  

    Hisse Senedi Onerileri

  Ufo Enerji Maliyeti

  Altin Yukselecek mi?

  Ekonomistim - Facebook

  
  

  Türkiyede Sıcak Para Miktarı

  12 Mart 2011 Yazan  
  Kategori BORSA

  Yorum yapın Paylaş  Merkez Bankası Başkanı Yılmaz’ın ve Bakan Babacan’ın ‘Türkiye’den bir haftada 10 milyar dolar sıcak para çıktı’ sözleri ve yine hemen ardından Yılmaz’ın, ’10 milyar dolar kısa süre sonra daha uzun vadeye kayarak geri döndü’ açıklaması sıcak para akışındaki bu trafiğin nasıl anlaşılacağına dair konuları gündeme getirdi.

  Türkiyede Sıcak paranın Çogu Borsada Bulunuyor.65 milyar dolar civarında degişiyor,mevduat oranı 7 milyar dolar civarında seyrediyor.Toplam 105 milyar dolar degerinde sıcak para bulunuyor.

  Merkez Bankası Başkanı Yılmaz’ın ve Bakan Babacan’ın ‘Türkiye’den bir haftada 10 milyar dolar sıcak para çıktı’ sözleri ve yine hemen ardından Yılmaz’ın, ’10 milyar dolar kısa süre sonra daha uzun vadeye kayarak geri döndü’ açıklaması sıcak para akışındaki bu trafiğin nasıl anlaşılacağına dair konuları gündeme getirdi.

  Türkiyede Sıcak paranın Çogu Borsada Bulunuyor.65 milyar dolar civarında degişiyor,mevduat oranı 7 milyar dolar civarında seyrediyor.Toplam 105 milyar dolar degerinde sıcak para bulunuyor

  6.578 views

  Be Sociable, Share!
  Facebook Butonunu Tiklayin Begenin Haberler Gelsin
  Enter Google AdSense Code Here Yeni Sayfa 1
  TUM HABERLER --> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...290...360  Sonraki->

  Yorumlar

  
  1 Yorum yapılmış "Türkiyede Sıcak Para Miktarı"

  1. admin demişki 27 Ağustos 12 01:00 

   teşekkürler

  Yorumlarinizda resminizin gozukmesi icin, gravatar a abone olun!

       
             

  |

   

  Alexa Rank

  Sitedeki haberler Ekonomistim.com a Aittir.Sitemizi belirterek - Kaynak Gostererek kullanabilirsiniz.. Sitemizde Yapilan Yorumlar Aciklama Niteligindedir.,Sitemizde bulunan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatiirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti; araci kurumlarla yapilacak anlasmalar cercevesinde yatirim danismanligi firmalari tarafindan sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerini icermektedir. Sadece Sitemizde bulunan yorum ve bilgilerle yatirim karari verilmesi piyasa sartlarinin esnekligi , Ekonomilerin Sosyal siyasal tum etkilere acik olmasi yatirimlarizda zarar etmenize neden olabilir.Bilgiler Kisisel gorus ve tahminler icerir.Sadece bu bilgilerle yatirim yapilmasi tavsiye edilmemektedir .Borsa-Ekonomi    Yorumlari Kesinlik icermemektedir.!! 

            Ekonomistim.com 2005 Istanbul-Turkey (BERSA Bilisim ve Ekonomi Hizmetleri)

                                             Copyright � 2005*2011 | WEBMASTER | | EKONOMiSTiM Turkiye | EKONOMiSTiM.COM